Contact

DD Dance Studio
Weversstraat 109
8223 AB  LELYSTAD

T: (0320)224847 / (06)52054631
KVK: 39091241
IBAN: NL 06 ABNA 0473 2395 90

info@dddancestudio.nl
debiteurenadministratie@dddancestudio.nl

Directie

Eddy Dobber
E: eddy@dddancestudio.nl 

Denise Sieberichs-Dobber
E: denise@dddancestudio.nl 

Docenten/choreografen

Danisha Buijsman
E: danisha@dddancestudio.nl

Denise de Vries
E: denisedevries@dddancestudio.nl

Djio Sieberichs
E: djio@dddancestudio.nl

Odessa Kogenhop 
E: odessa@dddancestudio.nl

Quinten Canwood
E: quinten@dddancestudio.nl

Contactformulier


Naam*
Telefoonnummer*
E-mailadres*
Vraag/ opmerking*

Evenementen

  • Theatershow

    Theatershow

    Jaarlijks vindt er in het theater een grote dansshow plaats waarin alle dansers van DD Dance Studio knallen voor een groot publiek dat helemaal uit het dak gaat.

    Lees meer
  • Lichtjesparade

    Lichtjesparade

    Elk jaar verzorgt DD Dance Studio het entertainment bij de lichtjesparade en kan heel Lelystad weer genieten van een kerstparade met daarin veel dans en muziek en ander bezienswaardigheden.. De parade zal haar ...

    Lees meer
  • Meerpaaldagen

    Meerpaaldagen

    Tijdens de Meerpaaldagen wordt samen met verschillende artiesten het entertainment verzorgt door dansers van DD Dance Studio.

    Lees meer
  • Sinterklaasintocht

    Sinterklaasintocht

    De grote Sinterklaasintocht van Lelystad wordt door DD Dance Studio voorzien van veel dans en muziek. Zo'n 4000 kinderen staan op de kade wanneer de goedheiligman samen met onze dansers en danspieten het vaste ...

    Lees meer

DD Dance Studio Foto's